Říjen 2010

Nový vzhled

31. října 2010 v 15:47 | atevit
Nový vzhled jsem chtěla původně udělat až k narozeninám mého blogu, což je v únoru.
Ale jelikož jsme museli koupit nový monitor protože ten starý dosloužil a vypadával a mi do něho bouchali aby jsme mohli, alespoň chvilku relaxovat na pc. Také už nás z toho věčného bouchání boleli ruce a intervaly fungujícího monitoru se zkracovali. Pořídili jsme nový LCD monitor s o něco větší a o něco širší plochou.
Já zjistila že vzhled, který jsem měla si nějak s plochou monitoru nerozumí.
Vrhla jsem se na práci abych něco vymyslela, ale moc času nebylo dělala jsem to ráno v šest hodin to naše malá vstává. Přebalila jsem jí posadila do postýlky, abych na ní viděla do ruky jí strčila rohlík.
Poslední fáze úprav a usazení vzhledu jsem už dělala s Ninuškou na klíně.
Jen doufám že na vašich monitorech bude stejný jako na mém a bude tam vše jak má být.

Pro kontrolu obrázek

cvb

Srpen 2008

16. října 2010 v 15:57 | atevit |  Videa

Měsíc pauza ....

4. října 2010 v 21:34 | atevit |  Aktualně
No tedy jak to tu pěkně flákám.
Měla bych se už trošku zase začít starat o svůj blog.
Měsíc září jsem úplně vynechala zkrátka není moc čas, si sednou a něco napsat. Já osobně na to potřebuji klídek a soustředit se a to s miminkem které už není žádné mimi, ale agent který všude šmejdí po bytečku.
Tak se občas stihnu jen juknout na Facebook co je nového a sem tam mrknu na své oblíbené blogy, ale komentáře raději nerozepisuji abych ve spěchu nepsala nějaké nesmysl.
Také je zajímané že vždy když si sednu k PC malá je hned na nohou a hned na mě pokřikuje, že chce ke mě.(Takže nejen agent, ale i narušitel.)
Někdy když potřebuji něco vyhledat, musí si jí vzít tatínek, abych na to měla klídek.


No nebudu raději slibovat, že to bude lepší, a že sem budu přispívat častěji. Kolikrát dostanu nápad co sem napsat, ale je těžké to zrealizovat, aby to nebylo jen tak rychle odbyté.
Snad to vynahradím nějakým tím videjkem z mé video kuchyně, ale pouze ty co mám už dávno hotové z loňska protože na ty nové není opět čas.

Ráda bych sem i napsala článek jak jsme prožili a ustáli letošní povodeň, ale chci k tomu sestříhat i video. Materiál je v PC tak snad to bude brzy.
Dnes sem dám videjko, takovou malou vzpomínku na jeden z podzimních zářijových dnů v roce 2008, jelikož jsem tento rok září na blogu vynechala tak alespoň září 2008. A je to opět z oblíbených Heřmanic, kde si to vždy užíváme a kde to mám moc ráda.A ještě pár fotek naší holčičky, aby se vidělo jak ten čas letí

----
lop
nio
old

Za tři měsíce už jí bude rok....