Březen 2009

Bily Joel a depka

28. března 2009 v 19:09 Hudba

V pátek jsem na internetu narazila na jedenu písničku, kterou jsem už několikrát slyšela v rádiu.

Ale až teď mě dostala ta melodie.

Ten den jsem byla tak říkajíc ve stresu, no zkrátka depka mě navštívila, ale já sní zatočila. Pustila jsem si tu písničku nahlas a přiřítil se ke mne můj malí brouček který si hrál vedle v pokoji a začal tancovat. Musím napsat že tancuje moc hezky, no co bych se nepochlubila má to po mě. Když jsem ho viděla jak mu to jde hned jsem se přidala a už jsme křepčili oba. Pouštěli jsme si tu písničku stále dokola a dokola a blbli jako dva blázni a depka byla fuč.

      


Mé díky patří Evelin bezní by to tu nehrálo
http://evelin-hvezdy.blog.cz/

DĚKUJIZde je text kdyby jste si chtšěli zaspívat:

Uptown girl
She's been living in her uptown world
I bet she never had a backstreet guy
I bet her mama never told her why

I'm gonna try for an uptown girl
She's been living in her white bread world
As long as anyone with hot blood can
And now she's looking for a downtown man
That's what I am

And when she knows what
She wants from her time
And when she wakes up
And makes up her mind

She'll see I'm not so tough
Just because
I'm in love with an uptown girl

You know I've seen her in her uptown world
She's getting tired of her high class toys
And all her presents from her uptown boys
She's got a choice

Uptown girl
You know I can't afford to buy her pearls
But maybe someday when my ship comes in
She'll understand what kind of guy I've been
And then I'll win

And when she's walking
She's looking so fine
And when she's talking
She'll say that she's mine

She'll say I'm not so tough
Just because
I'm in love
With and uptown girl

She's been living in her white bread world
As long as anyone with hot blood can
And now she's looking for a downtown man
That's what I am

Uptown girl
She's my uptown girl
You know I'm in love
With an uptown girl
My uptown girl
You know I'm in love
With an uptown girl
My uptown girl

Pokus

27. března 2009 v 22:29
Toto je můj první pokus jak dát hudbu do blogu....nedaří se kde je chyba??????
Pro Ilon

25. března 2009 v 23:24


Kouzlo květin

24. března 2009 v 21:21 Galerie

Mí oblíbení.....

24. března 2009 v 20:58
Já nemám, žádné S.B.

Mám Oblíbené blogy na které ráda chodím, dalo by se říci pravidelně a vždy se těším co nového tam bude. Hlavně se mi líbí obsah jejich blogů a těším se na každé jejich články a zajímavosti.
Mýt SB mi připadá jako když se někomu zavazuji a musím tam jít a vždy něco napsat nebo se hlásit. Takové to hlásni mi a koukni....jak to tady na blogách stále čtu.
Mí oblíbení jsou i ti co mě rádi navštěvují a napíší komentík. A když si všimnu, že sem rádi vrací stejně jako já ke svým oblíbeným a mají zajímavý blog tak se jich hned zeptám jestli si je mohu přidat, abych vždy nemusela odkaz na jejich blog hledat v komentářích.

Taky tu stále čtu o bleskovkách a diplomkách moc se v tom ještě tady neorientuji tak nevím oč jde. Jen navštěvuji sbírám inspiraci informace prohlížím, obdivuji hledám spřízněné lidičky a píšu komentáře. A vše jen tak nevázaně.

Člověk by neřekl kolik jsem tu už za tu krátkou dobu našla lidiček co zajímá a nebo baví stejné věci.

A z čeho mám ještě radost že MÍ OBLÍBENÍ stále přibývají.....Huráááá povedlo děkuji Ilon

23. března 2009 v 18:25 Moje tvorba

Hurá a třikrát sláva a velké díky!

To díky patří Ilon jedné šikovné majitelce tohoto blogu http://zwillingekaulitz.blog.cz/ (všem doporučuji) díky jejím návodům a a radám se mi podařilo konečné dostat gif do obrázku.

Mám z toho velkou radost jako malé dětsko....

Takže Ilon ještě jednou mocděkuji.


Ukázka zde:

  Akorát je ten obrázek takový rozmazaný...:( 

Foto jen tak.

23. března 2009 v 14:19 Galerie

Dneska teda ne!

19. března 2009 v 17:36 Hlášky jednoho skřítka

Hlášky jednoho čtyřletýho skřítka:


Táta :Vidíš co jsi provedl....... přemýšlíš ty vůbec?

syn: Dneska ne až zítra budu přemýšlet. Dneska na to vůbec nemám náladu!

Pokus o story.

17. března 2009 v 23:08
HADR

Zvuk pračky se rozléhal po domě,už aby to skončilo myslela si mladá žena v kuchyni bylo horko a ona stála v kuchyni u sporáku a chystala oběd ještě jí čekalo pověsit prádlo nandat své dceři oběd a pak se s ní půjde zchladit do bazénu, nemohla se dočkat to horko bylo nesnesitelné.

Na zahradě v chládku pod stromem na zahradní houpačce sedí dvě ženy a jen tak sledují okolí. Věkově jsou od sebe dosti vzdálené žena okolo šedesáti let štíhlé postavy s tmavými prošedivělými vlasy v bílé blůzce a bílých kalhotách pod kolena,
vedle ní znuděná dvacetiletá vnučka s nanukem v ruce na sobě pruhované tílko a bílé šortky s bílou kšiltovkou nejmenované známé značky.
"Tak zítra si pojedeš shánět práci do města?"ptá se žena dívky "Jo babi" odpoví znuděně a soustředí se na nanuk aby jí neukápl na její nové tričko.
"Kolik máš ještě peněz, budeš potřebovat na vlak"
"Jo, už mám jen dvě stovky."dívka přesměrovala svůj zrak na ženu vedla sebe."A ještě mi dochází cigarety"Řekla se smutným tonem a srdce ryvným pohledem.
"Dám ti tisícovku víc ne to ti musí stačit teď když bydlíš u nás a neplatíš nájem."
"Neboj babi až ve městě seženu práci tak se poohlídnu i po nějakém podnájmu."

Pračka doprala a mladá žena zavolala na svojí tříletku dcerku "beruško pojď se na papat ať se můžeme jít vykoupat do bazénku."Malá si hrála v obýváku "Jo mami chci, chci se koupat ."Volala a přitom se řítila radostně do kuchyně, kde začala vesele poskakovat.
"Neboj broučku půjdeme se vykoupat ale nejdřív se musíš na papat."
"Ne nechci papat "snažila se ještě trošku zaprotestovat.
"Musíš papat jinak se nepůjdeme koupat a půjdeš spinkat."
Žena vzala dětsko a posadila jí ke stolu "Najíme se pověsíme prádlo a pak se vykoupáme."Holčička se snažila rychle jíst "Pomalu nespěchej nebo ti zaskočí ."napomenula jí maminka.Ta nejedla jen trochu zobla a šla si vyndat prádlo z pračky ,cestou do koupelny koukla terasou ven na nebe jestli se tam neukázali mraky,ale nemusela mít obavy obloha byla jak vymetená nikde ani mráček Pohled se jí posunul k sousedům na zahradu kde seděla sousedka se svojí vnučkou na houpačce.To jí připomnělo se kouknou do zrcadla jestli je upravená nerada by se stala tématem jejich rozhovoru. Šňůry na prádlo jsou u jejich plotu zrovna naproti houpačce.
Byla se svým vzhledem docela spokojená trochu zhubla a na štíhlé postavě měla sukni s barevným potiskem, kterou si sama ušila a k tomu tričko co se barevně doplňovalo se sukní. Blond vlasy měla sepnuté skřipcem,aby jí vlasy nepadali do obličeje.
Vyndala prádlo a v lavoru ho nesla ke šňůrám.

"A sousedka věší prádlo."promluvila žena k dívce,aby prolomila malou pauzu v jejich hovoru.A aby navázala nové téma tak dodala "Má hezkou sukni." Dívka si ženu na vedlejší zahradě znuděně prohlédla a prohodila " Prosím tě takový laciný hadr ?!" Žena vedle ní chvíli mlčela a pak se zeptala " Bude ti ta tisícovka stačit……?"


Konec…..?

Blog jako terapie.

17. března 2009 v 23:04 | atevit
Tyto blogy jsou jako taková terapie něco co je v této době potřeba, dřív v dobách našich babiček se například dralo peří sešli se lidi v jedné sednici*(jak by řekla ta moje babička) a vyprávěli si povídali předávali si různé moudra rady (tzv. výměna informací).

Dnes stačí kliknout a mohu komunikovat nebo si jen tak prohlížet obrázky obdivovat šikovnost lidí co dokáží tady vytvořit a nejsou to žádní studovaní grafici nebo umělci,u nich se s touto kreativitou počítá, ale stačí jen nějaký krásný blog náctileté slečny či důchodkyně, která pracovala v továrně nebo maminy na mateřské. Pro mě je to takové lidské umění protože do toho dávají kus sebe a kus svého života. A hlavně i originalitu byť jen v nějakém obrázku či článku a nebo zajímavosti kterou na internetu naleznou.


Lidé si vždy najdou vždy způsob jak se podělit o to co prožíváme. Někdo sedne k internetu jiný zase zajde do své oblíbené hospůdky a další se dělí o svoje životní prožitky nad vůní kávy.


A důležité je podle mého názoru mýt vždy o čem mluvit a také mýt vždy s kým mluvit a nebo i psát.Protože si myslím že to je důležité pro každého. Stačí si vzpomenout na Robinsona, který skončil na opuštěném ostrově, jak by to sním asi dopadlo kdyby tam neměl Pátka….

Takže blogaři blogujte a blogujte hledejte své Pátky.....:)

Fotokoláže mé.

16. března 2009 v 19:54 Galerie
Moje první pokusy :) Rok 2007


Láska prochází žaludkem .

14. března 2009 v 15:14


Tohle mu uvařte. A zažijete v posteli hurikán

Říká se, že láska prochází žaludkem. Zkuste svému miláčkovi připravit pokrm podle našich jednoduchých receptů...


Základní potravina: Rajčata a bazalka

Rajská jablíčka jsou napěchovaná lycopenem. Tato látka mimořádně prospívá prostatě. Čerstvá bazalka zase povzbuzuje k sexu!
Náš recept: Salát caprese
Nakrájejte mozzarellu a rajčata na plátky, přidejte pepř, sůl a bazalku, pokapejte zálivkou složenou z balzamika a olivového oleje (poměr 50:50).
Pro nevěřící Tomáše: Nešetřete s bazalkou. Je totiž dokázáno, že čerstvé lístky z bazalky působí jako afrodiziakum. V Itálii o tom muži vědí své! Výsledky výzkumu amerických vědců také prokázaly, že pravidelná konzumace rajčat nebo rajčatového protlaku snižuje riziko rakoviny prostaty.

Základní potravina: Oříšky

Zejména vlašské ořechy a mandle obsahují aminokyselinu arginin, která ovlivňuje erekci. Této látce se ne nadarmo říká přírodní viagra.
Náš recept: Ořechy v medu
Vyberte oblíbené oříšky a smíchejte je s medem. Nechejte přes noc ztvrdnout.
Pro nevěřící Tomáše: Kalifornští vědci přidávali arninin do jídla myším. Jejich erekce se poté prudce zvýšila!

Základní potravina: Chilli papričky

Magická síla chilli papriček spočívá v látce zvané kapsaicin. Tato látka, která způsobuje jejich pálivou chuť, zvyšuje srdeční tep, rozšiřuje cévy a dodává tělu hormon štěstí endorfin. Všechny jmenované efekty správně okoření i vaše postelové hrátky.
Náš recept: Pikantní dezert
Chilli papričku rozkrájenou na kousky poprašte skořicí, přidejte 300 ml mléka a nechejte vše zahřát na mírném ohni. Mezitím rozšlehejte 4 žloutky se 2 lžičkami cukru. Odstavte mléko a přidejte vajíčka. Ve směsi nechte rozpustit 2 ráfky bílé čokolády. Nechte vše vychladnout a poté přidejte 300 ml šlehačky. Nalijte směs do mističek a dejte ji do lednice. Podávejte s mátou a tequilou.
Pro nevěřící Tomáše: Uvedené účinky kapsaicinu dokázal tým maďarských vědců.

Základní potravina: Zázvor

To, že stimuluje krevní oběh a účinkuje jako antibiotikum, se vědělo už dlouho. Z nejnovější studie ale vyplynulo, že zvyšuje hladinu mužského hormonu testosteronu v krvi.

Náš recept: Zázvorový čaj

Sušený zázvor přidejte spolu s medem do čaje.
Pro nevěřící Tomáše: Vědci 8 dní přimíchávali zázvor do jídla krysám. Hladina testosteronu u nich poté stoupla.


Základní potravina: Celer

Obsahuje hormon androsteron, která tělu dodá mužný pot. Samotný hormon je bez zápachu a účinkuje jako feromon. Žena je vábena mužnou vůní…

Náš recept: Celerová pomazánka

Najemno nastrouhaný celer smíchejte s krémovým sýrem.
Pro nevěřící Tomáše: Američtí vědci rozdělili fotky mužů na dvě části. První část postříkali androsteronem. Poté fotky předložili ženám. Muži na fotkách, postříkaných androsteronem, bodovali daleko více.

Tipy Kafe.cz:

 • Nepodceňujte koření, patří totiž mezi další afrodiziaka. Povzbudivé účinky bývají přisuzovány například anýzu, bobkovému listu, kari, kmínu, majoránce, muškátovému ořechu, oreganu, šalvěji či pepři.
 • Vaříte zeleninovou polévku? Pak nešetřete petrželí. Podle vědců totiž obsahuje látku zvanou apiol, která rozšiřuje cévy a příznivě působí na pohlavní orgány.
 • Po dobrém jídle nezapomeňte na dezert. K tomu mohou sloužit například datle, nebo fíky. Ale pozor, měly by být čerstvé - například plody datlí údajně aktivují vylučování spermatu…


Je to velmi zajímavé a musím přiznat že jsem to ještě nezkoušela, pokud to někdo z vás vyzkouší nebo máte s podobnými receptíky zkušenost dejte vědět...

:) atevit

Hudba mého srdce

6. března 2009 v 21:16 Hudba
Tak tohle miluji...

Arabská hudba

5. března 2009 v 20:38 Hudba
Musím uznat že arabská huba má něco do sebe Stejně jako Španělské melodie ty mě vždycky dokážou dostat do té správné nálady. Párkrát jsem navštívila Španělsko a myslím že se mi vepsalo do srdíčka.
Kolikrát si říkám že jsem musela mít nějaké předky co pocházeli z této země a nebo jsem tam žila v minulém životě.Tento klip byl natočený v praze
Pro ženy!!!

3. března 2009 v 23:26
Ješte když jsem byla svobodné děvče, jsem od své kamarádky dostala zajímavý tip na knihu.
Knihu kouzel, magie a iluze.
Musím říci, že jsem jí četla víckrát, také jsem jí dost často půjčovala, knížka putovala a putovala, byl o ní dosti veliký zájem, ale jednoho dne se mi nevrátila.
K mé smůle, byla opravdu dosti poučná hlavně pro ženy. Spoustu věcí už jsem zapomněla a nebylo by na škodu si je oživit.
Tak jsem zapátrala na internetu....
A hle! Kniha se našla
Přesně takhle si jí pamatuji, moje stará dobrá přítelkyně.
Dokonce i voněla. Vzpomínám si i tu vůni papíru s parfémem, kterým byla parfemovaná.

Už uvažuji o tom, že bych si mohla oživit své staré vzpomínky na svojí zkušenou, moudrou a dobrou kamarádku a rádkyni Barbaru D. A. a to tím že si knížku koupím!
Né jsem si tím naprosto jistá!
A vám milé dámi jí doporučuji také stojí to za to.


citáty:
Okouzlení se vyvine během okamžiku, avšak skutečná láska si žádá čas.
(B.de A.)

Život lze nalézt jedině v přítomném okamžiku. Minulost je pryč, budoucnost zde ještě není, a pokud nejsme schopni být sami se sebou v přítomném okamžiku, nikdy nedokážeme být ve styku se životem.
Barbara De Angelis

Jestliže nedokážete být šťastní teď s tím, co máte a jací jste, nebudete šťastní ani poté, až dosáhnete toho, o čem se domníváte, že ke štěstí potřebujete.Pokud se nenaučíte umění radovat se z toho, co máte teď, nebudete o nic šťastnější, když získáte víc.
Barbara De Angelis

Pouze tehdy, když se vaše vědomí plně soustředí na okamžik, v němž se nacházíte, můžete přijmout jakýkoli dar, ponaučení nebo potěšení, které vám daný prožitek nabízí.
Barbara De Angelis

Jestliže má svět být přiveden k pořádku, nejprve se musí změnit můj národ. Jestliže se má změnit můj národ, musí být urovnány spory v mé rodině. Jestliže má být obnovena moje rodina, nejprve musím na řadu přijít já ...
Barbara De Angelis

Bez ohledu na to, jak staří jste nebo v jakých okolnostech žijete, jste výjimeční a stále máte co unikátního nabídnout. Jen kvůli tomu, jací jste, má váš život smysl.
Barbara De Angelis

K intimitě dochází, když se hranice mezi vámi a někým jiným rozplynou a vaše srdce se dotknou.
Barbara De Angelis

Cizí lidé vám mohou být velmi průzračnými zrcadly pravdy, odrážejícími k vám to, co potřebujete vidět, doporučujícími vám kosmická poselství, která potřebujete slyšet
Barbara De Angelis

Nezáleží na tom, odkud přicházíš - důležité je jenom to, kam jdeš.
Barbara De Angelis


Z útrob temnoty se každý den vynořuje úsvit. Právě v tom spočívá síla nesnází - nutí vás sáhnout hluboko do rezervoáru odvahy, naděje a lásky, o nichž jste nevěděli, že jimi disponujete.
Barbara De AngelisTakže přeji hezké chvilky nad knihou od Barbary....


atevit

Trochu romantiky

1. března 2009 v 23:54 Videa
Narazila jsem na internetu na stránky kde nabízí svatební šaty. Když jsem tak prohlížela všechnu tu krásu, dostala jsem nápad vybrat pár obrázků a vytvořit z nich video.

Strašně obdivuji ty co umí vytvořit něco tak krásného.

Každá žena co se vdává z lásky si zaslouží být v tento den královnou, protože manželství je velká a dost složitá a křehká záležitost.

Takže všechny slečny co se k tomuto kroku rozhodujete, Vám všem přeji tu neromantičtější a nejkrásnější svatbu a ať jste v tento den tou jedinečnou a šťastnou královnou.

Moje svatba byla dokonalá a strašně ráda na ní vzpomínám. Iveta